Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu poskytují nejefektivnější ochranu před obtížným hmyzem a současně umožňují větrání oken. Jsou vhodné pro všechny typy oken a dveří. I přesto, že je jejich primární funkcí praktická stránka, díky modernímu provedení se stávají i elegantním doplňkem.

Ochráníte se před mouchami a komáry, s našimi sítěmi budete dokonale chráněni před létajícím hmyzem! Klíčem k účinné ochraně je volba správného typu sítě. Díky široké nabídce systémů si snadno vyberete ten nejvhodnější typ. Můžete si vybrat mezi pevnými sítěmi, posuvnými, rolovacími okenními nebo dveřními sítěmi, síťovými dveřními křídly nebo luxusními plisé sítěmi.

Sítě proti hmyzu poskytují nejefektivnější přirozenou ochranu před obtížným hmyzem a současně umožňují větrání oken. Jsou vhodné pro všechny typy oken a dveří. I přesto, že je jejich primární funkcí praktická stránka, díky modernímu provedení se stávají i elegantním doplňkem.

sítě proti hmyzu, sítě proti komárům, ochrana proti hmyzu, síťování oken, sítě na okna, hmyzí síť Turnov, Rehau sítě proti hmyzu, moderní sítě na okna, elegantní sítě do domu, bezpečné sítě proti hmyzu, výběr sítí na okna, kvalitní síťování oken, účinná ochrana proti hmyzu, designové sítě do domu, sítě pro všechny typy oken.
Sítě proti hmyzu

Kvalitní síťovina vás ochrání i před pylem. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které odolává korozi a snáší teplotní rozdíly. Standardně je dodávána v šedé nebo černé barvě (na okně je prakticky neviditelná). Mezi speciální síťoviny patří protipylová, která je vhodná především do prostorů, kde se pohybují alergici nebo osoby citlivé na pyl a prach. Síťovinu nabízíme také v transparentním provedení nebo zesílenou pro oblasti s pohybem domácích zvířat.

Účinná ochrana. Většina sítí může být opatřena těsnícím kartáčkem, který vyplní i nejmenší mezery mezi rámem okna a sítí.

Dokonalé sladění s rámy oken a dveří. Díky široké škále systémů a profilů si vyberete síť pro jakýkoliv typ okna nebo dveří. Široká barevná škála rámů sítí a použitá síťovina bude dokonale ladit s vaším rámem oken či dveří a nenaruší celkový ráz budov.