Plastová okna

Plastová okna REHAU jsou vyrobená pouze z vysoce kvalitních pěti a šestikomorových německých PVC profilů a jsou osazena kováním Roto NT. Standardní zasklení je provedeno izolačními trojskly 4-16-4-16-4 s koeficientem prostupu tepla U=0,6 W/m2 K a všechna OS (otvíravě sklopná) okna jsou standardně dodávána s mikroventilací.

Brillant Okenní systém REHAU ve stavební hloubce 70 a 80 mm pro nadstandardní bytovou výstavbu. Kombinuje vysokou tepelnou izolaci s tvarovou různorodostí.

Synego Zrozené ze synergie. Součinnost všech našich dlouhodobých poznatků, zkušeností a požadavků trhu skloubených v  jednom systému.

Geneo Tepelně izolační vlastnosti profilů plní požadavky tepelně izolačních norem. Profil se kládá  ze dvou složek: základního materiálu a zpevňujícího vlákna.

RÁM: pevně spojený s objektem – tvoří nosnou část plastového okna.
KŘÍDLO: funkční část plastového okna, osazeno kováním a izolačním trojsklem.
ZASKLÍVACÍ LIŠTA: slouží k fixaci izolačního trojskla v okenním křídle, v případě potřeby umožňuje rychlou výměnu poškozeného skla.
OCELOVÁ VÝZTUHA: správně použitá výztuha rozhoduje o pevnosti a stabilitě celé konstrukce.
TESNĚNÍ: zabraňují proniknutí vlhkosti, prachu i hluku do interiéru.
IZOLAČNÍ TROJSKLO: pevné spojení tří skel, meziskelní prostor, vymezený distančním rámečkem, je pro zvýšení tepelné izolace vyplněn vzácným plynem.

  • Kvalitní německý profil za velmi atraktivní ceny
  • Teplé nerezové meziskelní rámečky skel
  • Dorazové těsnění_AD (anschlagdichtung)
  • Stavební hloubka 70 mm 5 komorová okna se součinitelem prostupu tepla Uf=1,3 W/m2K
  • Stavební hloubka 80mm 6 komorová okna s přerušeným tepelným mostem ve výztuze se součinitelem prostupu tepla Uf=O,8 W/m2K
  • Široká nabídka dřevodekorů
  • Barevné provedení plastových oken je možné v 6 barvách základních a v dalších 12 barvách renolitů. Na objednávku i jejich kombinaci s barvou bílou