Plastová okna Geneo

Výjimečné tepelně izolační vlastnosti profilů GENEO plně odpovídají normám pro tepelnou izolaci. Tento profil je vyvinut z dvou klíčových složek: základního materiálu a posilujícího vlákna.

Inovativní koncept energetické účinnosti – ultrastabilní okenní profil bez výztuhy z technologicky pokročilého materiálu RAU-FIPRO®. Okenní profil GENEO s konstrukční hloubkou 86 mm je v současné době nejúspornějším profilem na trhu. Jeho jedinečnost spočívá v technologicky vyspělém materiálu RAU-FIPRO, který je vláknitým kompozitem, vhodným i pro konstrukce oken s nejvyšším zatížením. Díky tomu nemusíte v 90 % případů používat žádné dodatečné armování, a přesto jsou zachovány statické vlastnosti. Profily GENEO nabízejí vynikající tepelnou izolaci s rezervou, splňující normy pro tepelnou izolaci, a to i v dlouhodobém měřítku. Zároveň umožňují plné plánování oken GENEO s ohledem na moderní design a vysoký komfort.

plastová okna, Plastová okna Geneo, RAU-FIPRO X, REHAU, Rehau, plastová okna turnov, moderní okenní systémy, energeticky efektivní okna, kvalitní plastová okna, inovativní okenní profily, šestikomorová okna, vysoká tepelná izolace, plastová okna s mikroventilací, okenní profily REHAU, plastová okna 86mm profil, plastová okna s nerezovými meziskelními rámečky, dorazové těsnění, designová okna, plastová okna s bezpečnostním kováním, plastová okna s trojskly, kování Roto NT, plastová okna s energetickým štítkem, plastová okna na míru, Geneo okenní systém, Geneo plastová okna, okenní systémy Geneo, Geneo okna cena, Geneo designová okna, Geneo okna s výztuhou, turnovská firma plastová okna, turnovský výrobce oken, plastová okna s moderním designem, okenní systémy Turnov, REHAU plastová okna Turnov, Geneo okna Turnov, plastová okna pro novostavby, plastová okna pro rekonstrukce.
REHAU Geneo design

Vlastnosti

  • konstrukční hloubka: 86 mm/středové těsnění
  • počet komor: 6 komor
  • součinitel tepelného prostupu Uf až 0,86 W/m2K
  • úspora energie až 76%
  • materiál: Vláknitý kompozit RAU-FIPRO
  • koextrudovaná vnější vrstva kolem celého obvodu z vysoce kvalitního RAU-PVC pro vynikající kvalitu povrchu
  • izolace proti hluku: Bez armování do Rw,P= 47 dB (se zasklením Rw= 50 dB)
  • ochrana proti vloupání: Do třídy 3, bez armování do třídy 2
  • průvzdušnost do třídy 4 (ČSN EN 12207)
  • vodotěsnost do třídy 9A (ČSN EN 12208)

* Snížení energetických ztrát oken při výměně starých dřevěných/plastových oken z 80. let (Uf=1,9, Ug=3,0) za okna z profilů GENEO (Uf=0,91, Ug=0,6, rozměr okna 123 x 148 cm).

Více informací naleznete na webu Rehau.